Interaktivní obrazovky

Published by Martin on

Flexibilita na dotek

Stále častěji se dnes využívá multifunkčních schopností interaktivních tabletů. Tam, kde se v minulosti jednoduše používalo k prohlížení, se nyní obrazovky používají ke sdílení, diskusi a demonstraci pomocí různých médií. Produkty Hikvision vedou v těchto flexibilních řešeních a přinášejí inovativní technologie k vytvoření plně interaktivní HD obrazovky.

  • Definice 4K Ultra HD: zobrazit více podrobností
  • Odolná krystalová obrazovka: Tvrdost (podle Mohse 7) znamená nízké riziko poškození a poškrábání
  • Antireflexní panel: Jasné světlo a otisky prstů nejsou žádný problém
  • Operační systém Android 8.0: lepší výkon, kompatibilní s více funkcemi
  • Podporuje 14 jazyků

Flexibilní anotace

Přidávání poznámek při práci nebo učení je nedílnou součástí procesu, zaznamenávání faktů a inspirace. Tyto interaktivní obrazovky umožňují uživatelům vytvářet poznámky kdykoli a kdekoli. K dispozici je výběr barvy a tloušťky štětce, který pomocí 20bodové IR dotykové technologie zapisuje na přesnost 1 mm.

Bezdrátová projekce

Obsah lze bezdrátově odeslat na obrazovku a použít jej jako hotspot AP. To umožňuje uživatelům ovládat prezentaci obsahu pomocí obrazovky, i když je na jejich notebooku nebo mobilním zařízení. Obrazovky mohou podporovat bezdrátové projekce až 4 zařízení současně.

Integrovaný software pro tabuli

Součástí dodávky je software, který promění obrazovku na plně funkční bílou tabuli. Může podporovat psaní více než jedné osoby najednou a umožňuje přiblížení a oddálení, aby se při práci soustředilo na detaily. Stránky nejsou nijak omezeny a obsah lze ukládat a sdílet prostřednictvím e-mailu nebo QR kódu.

Video konference

Obrazovky lze použít pro plynulé a plynulé videokonference pomocí platforem Zoom, Teams a Webex. Jsou vybaveny 4K USB kamerou, všesměrovým mikrofonem, OPS boxem (pro podporu Windows), což vytváří kompletní videokonferenční řešení.

Categories: Novinky 2021

Kamery nejen na Váš dům!